Biała kuchnia z drewnianymi blatami 1

Białe szafki i drewniane blaty

Białe szafki i drewniane blaty – to połączenie już niemal klasyczne. Białe fronty to dobre rozwiązanie dla osób, które chciałyby urządzić swoje wnętrze w sposób uniwersalny, ponadczasowy. Biel może również stanowić doskonałe tło, podstawę do stworzenia interesującego, kolorowego wnętrza.
Kuchnie Nolte Kuchnia Doroty Szelagowskiej 1
Granatowe fronty Nolte Windsor, pudrowy róż na ścianie, blaty, podłoga czy może złoty okap kuchenny? Trudno zdecydować co w tej kuchni najbardziej przykuwa uwagę.
Biala Kuchnia W Polysku Podswietlenie Szafek Kuchennych Oswietlenie Sufitowe
Zaletą białych kuchni w połysku jest to, że możemy je dowolnie aranżować. W zależności od naszego nastroju czy też aktualnie panujących trendów w wyposażeniu wnętrz. Zobaczcie jak możecie sprawić, aby biały połysk wyglądał ciepło i przytulnie.
Ekskluzywna Kuchnia Polaczona Z Salonem

Ekskluzywna kuchnia w apartamencie

Ekskluzywna kuchnia kojarzy się nam z czymś wyjątkowym, niespotykanym. Jesteśmy niemal pewni, że takiej kuchni jeszcze nie widzieliście. Niewielki aneks kuchenny połączony z trzydziestometrowym salonem. Dwa kolory: czerń i biel. Lakier w połysku. Czarne granitowe blaty. Granitowe cokoły i wysłony ścienne. Długie chromowane uchwyty krawędziowe. Zaoblone krawędzie szafek i blatów. Wykonane na specjalne zamówienie szafki
Funkcjonalna Kuchnia

Funkcjonalna kuchnia – co to takiego?

Jak powinna być wysokość blatów roboczych? Gdzie ustawić lodówkę? Z której strony zlew? A gdzie płyta do gotowania? Też macie takie dylematy? Kuchnia powinna być funkcjonalna - pewnie słyszeliście o tym już nie jeden raz. Tylko co to tak naprawdę znaczy?
Kuchnia We Wnece Projekt 1

Prosta kuchnia we wnęce 3,5 metra

8,5 m² na kuchnię. To dużo czy mało? Bardzo dużo jeśli mamy do dyspozycji przynajmniej dwie ściany. W tej realizacji, zostało nam jedynie 3,5 metra bieżącego wzdłuż jednej ze ścian. Zobaczcie jak udało się nam zagospodarować tę przestrzeń.
TOP