Kuchnie Nolte

Nolte...to jakość życia!

logo nolte kuchen

Założona w 1958 roku firma Nolte jest jednym z największych niemieckich producentów mebli kuchennych. Dzienna produkcja, to niemal 800 kompletów kuchni opatrzonych znakiem Made in Germany, dostępnych w ponad sześćdziesięciu krajach świata. Dowodem rzetelności i stabilności firmy jest fakt, iż od momentu jej powstania, czyli od 60-ciu lat, niezmiennie pozostaje ona własnością rodziny Nolte. Przez ten czas, marka została wielokrotnie doceniona zarówno przez konsumentów, jak i przez specjalistów.

Kuchnie Nolte zostały wybrane ulubioną marką niemieckich mebli kuchennych (Beliebteste Kuchen Marke) w 2015 i 2017 roku.” Firma otrzymała również nagrodę APA - Architects Partner Award, w uznaniu za wysokie standardy obsługi sprzedażowej i posprzedażowej. Produkty Nolte są regularnie badane przez niezależne instytuty badawcze. Testy jakościowe, bezpieczeństwa użytkowania i produkcji poświadczone są licznymi certyfikatami, między innymi TÜV Rheinland, GS (Potwierdzone Bezpieczeństwo), czy LGA.

Również w kwestii produkcji i zarządzania, firma Nolte Kuechen zyskała uznanie specjalistów. LGA InterCert GmbH przyznało niemieckiemu producentowi certyfikaty zgodności z wymogami normy DIN EN ISO 14001:200 i ISO 9001:2000 w zakresie wzornictwa, produkcji, jakości i logistyki. Jako jeden z pierwszych producentów w branży mebli kuchennych, firma otrzymała certyfikat FSC®, który w połączeniu z certyfikatem PEFC świadczy, iż wszystkie produkty Nolte Kuechen powstały w ramach prospołecznej i przychylnej środowisku naturalnemu gospodarki leśnej.

Od początku do końca made in Germany - jakość, która zobowiązuje!

TOP