Kuchnie Tielsa

Dobrze wiedzieć, że można na czymś polegać!

 Tradycje rzemieślnicze firmy Tielsa sięgają roku 1927, kiedy to Wilhelm Tiekler założył w Salzuflen swoją stolarnię. Fabryka natomiast formalnie została założona w 1959 roku, a w 1966, eksportowała już swoje produkty do Belgii, Holandii, Szwajcarii, Francji, Austrii, Włoch i Skandynawii. W 1990 roku Tielsa stała się pierwszym producentem stosującym w swoich kuchniach takie rozwiązania, jak: regulowane w pionie półki podświetlane, szklane fronty przesuwne w szafkach kuchennych, moduły o regulowanej wysokości, szuflady chłodnicze, czy blaty ze zintegrowanymi powierzchniami grzejnymi.

W 2012 roku firma rozpoczęła nowy rozdział swojej działalności w Pfullendorf, a rok później, zarejestrowała na całym świecie 14 patentów dotyczących mobilności oraz tworzenia systemów zdalnego sterowania elementów kuchennych. Praca zespołu ekspertów zaowocowała przyznaniem firmie w 2014 tytułu Kuchennej Innowacji Roku i otwarciem Centrum Badań i Rozwoju w Ettlingen.

Sieciowe rozwiązania w kuchni stanowią główną ideę firmy. Tielsa to coś więcej niż marka kuchni, to platforma futurystycznego życia, w którym przestrzeń i funkcja łączą się z estetyką i technologią poprawiając jakość życia. Elektrycznie regulowane wysokości blatów, moduły pod zlew i pod płytę do gotowania z możliwością dostosowania wysokości blatu roboczego, opuszczane szafki górne, wysuwane półki, zdalnie sterowane oświetlenie kuchenne, wbudowywane w podłogę moduły, które same wezwą pomoc w razie wypadku. Kuchnia, która zapewnia Ci optymalną wysokość pracy - dla dorosłych i dla dzieci, dla osób starszych i z niepełnosprawnością, kuchnia, która dostosowuje się do Twoich potrzeb. Brzmi jak fantastyka? Zapraszamy zatem do świata Tielsy!

TOP