Czarna kuchnia

Nolte Küchen 2018

Zobacz kolekcje Nolte Küchen 2018

Życie nie znosi próżni. Nie inaczej jest na rynku mebli kuchennych. Jedne propozycje wychodzą z mody, inne wchodzą na salony (i do salonów meblowych) z przytupem. W tym roku firma Nolte Küchen wprowadziła do swojej oferty aż trzy nowe kolekcje kuchni: Integra, Flair i Ferro. Pierwszy raz mieliśmy okazję obejrzeć je już we wrześniu 2017 roku na wewnętrznych targach branżowych w salonie pokazowym Nolte w Löhne.

Nolte to firma z wieloletnią tradycją, która w latach 2015 oraz 2017 została nagrodzona tytułem ulubionej marki mebli kuchennych wśród niemieckich konsumentów. Także i w tym roku wielokrotny laureat niezliczonych prestiżowych nagród postanowił pójść za ciosem!

Integra, to doskonałe rozwiązanie do małych i minimalistycznych kuchni, w których ważny jest każdy centymetr powierzchni użytkowej. Sprytne, wpuszczane uchwyty pozwalają zaoszczędzić miejsce i nadają wnętrzu ciekawego charakteru. Fronty pokryte są matowym lakierowanym laminatem, który w połączeniu z drewnianym blatem wygląda spektakularnie. Jak widać mała kuchnia także może być pełna wdzięku.

zobacz kolekcje Nolte Küchen 2018

zobacz kolekcje Nolte Küchen 2018

Flair – lekko ekstrawagancka propozycja. Fronty wykonane są z czarnego, lakierowanego, matowego laminatu, który przełamywany jest odważnymi złotymi i metalicznymi refleksami. Takie rozwiązanie pozwala na wyraźne podkreślenie krawędzi, a wysłony ścienne w kolorze stali kortenowskiej nadają wnętrzu jeszcze bardziej pikantny charakter.

zobacz kolekcje Nolte Küchen 2018

zobacz kolekcje Nolte Küchen 2018

Ferro w języku włoskim oznacza żelazo. I trzeba przyznać, że to jedno słowo doskonale oddaje charakter tej surowej, nowoczesnej propozycji. Ferro to idealne połączenie delikatnych powierzchni, pokrytych warstwą wyjątkowego laminatu wzbogacanego opiłkami metalu. Błyskotliwe rozwiązanie dla fanów industrialnej wyrazistości.

zobacz kolekcje Nolte Küchen 2018

zobacz kolekcje Nolte Küchen 2018

Mamy nadzieję, że podobają się Wam najnowsze trendy na rynku mebli kuchennych, zaproponowane przez firmę Nolte. A jeśli nie? Cóż, wówczas zawsze można odwołać się do klasyki, a tej u nas także pod dostatkiem.

You must be logged in to post a comment.