Kuchnie Nolte Interio

Interio Meble Kuchenne – od 1998 roku z Nolte Küchen

Nasza przygoda z kuchniami niemieckimi zaczęła się ponad dwadzieścia lat temu! Nam samym czasem trudno uwierzyć, że już tyle lat projektujemy kuchnie 😊 Z sentymentem wspominamy nasze pierwsze projekty, pierwsze realizacje, nasz pierwszy salon na warszawskim Okęciu. Potem kolejny – salon Nolte w Łomiankach przeniesiony później do warszawskiej Domoteki, salon Nolte w Jupiterze w centrum Warszawy, a w końcu w Alejach Jerozolimskich – Nolte Home Concept. Od samego początku jesteśmy ściśle związani z firmą Nolte Küchen.

kuchnia nolte produkowana w niemczech

Kuchnie Nolte salony Interio

Tworzymy największą w Warszawie sieć salonów Nolte Küchen. Salony Interio, to ponad 350 m² ekspozycji, na której prezentujemy Wam najnowsze kolekcje Nolte w naszych autorskich projektach. W naszej pracy cenimy sobie indywidualne podejście nie tylko do każdego projektu, ale również, a może przede wszystkim, do każdego człowieka. Dlatego od lat współpracujemy ze stałą grupą Projektantów i Montażystów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Wam profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji.

Nowa kuchnia potrafi być wyzwaniem – rozumiemy to

Budowa nowego domu trwa i trwa, a myśl o remoncie kuchni spędza Wam sen z powiek? Bez obaw, znamy to. Rozbudowując sieć naszych salonów i regularnie zmieniając nasze ekspozycje, na własnej skórze doświadczyliśmy uroków niekończącej się przebudowy 😊 Rozumiemy, że decydując się na waszą nową kuchnię, macie mnóstwo wątpliwości i chcielibyście podjąć jak najlepsze decyzje. Postaramy się Wam w tym pomóc.

Moja kuchnia, mój świat!

Wiemy, że w poszukiwaniu wymarzonej kuchni przebyliście już długą drogę. Widzieliście wiele rozwiązań, wiele dizajnerskich innowacji i kilka „ostatnich krzyków mody”.

Ile z tego, co zobaczyliście pozostało w Waszej pamięci?

A co tak naprawdę chcielibyście zachować w Waszej kuchni?

Niepowtarzalne projekty kuchni

Jesteśmy wyjątkowi… nasze meble również!

Nasi projektanci, to ludzie z pasją, ludzie, którzy chcą z Wami rozmawiać i słuchać.

Każdy projekt jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, w którym staramy się pogodzić Wasze potrzeby z naszą wizją. Jesteśmy po to, aby wesprzeć Was naszym doświadczeniem, aby towarzyszyć Wam w tej fascynującej wyprawie, jaką może być tworzenie swojej nowej własnej kuchni.

meble nolte są wysokiej jakości i z gwarancją
TOP