O NAS

Projektowanie jest naszym atutem. Jakość jest oczywistością.

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą….. Ale chcemy Wam powiedzieć, że jesteśmy najstarszym w Warszawie i jednym z najstarszych w Polsce partnerem Nolte Kuchen. Projektujemy dla Was już dwadzieścia lat! I chcemy to robić nadal! Dlatego codziennie pracujemy nad naszą ofertą i nad naszymi umiejętnościami. Jeździmy, obserwujemy, szukamy, uczymy się. W naszej pracy opieramy się na zachodnioeuropejskich standardach zarówno w sferze projektowania, realizacji zamówień, jak i montażu oraz serwisu posprzedażowego.

kuchnia nolte produkowana w niemczech

Poświęć swój czas na piękniejszą stronę życia!

Współpracujemy z najlepszymi! Naszą specjalnością są nowoczesne meble kuchenne, a jakość made in Germany, to dla Was pięcioletnia gwarancja na meble kuchenne marki Nolte. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami takich marek jak m.in.: Siemens, Bosch, Miele czy Gaggenau. Uzupełnieniem naszej oferty są szafy i sypialnie firmy Nolte Moebel.

Wiemy, że w poszukiwaniu Waszej wymarzonej kuchni przebyliście już długą drogę. Widzieliście wiele rozwiązań, wiele dizajnerskich innowacji i kilka “ostatnich krzyków mody”. Zastanówcie się - ile z tego, co już zobaczyliście pozostało w Waszej pamięci? A co tak naprawdę chcielibyście zachować w Waszej kuchni?

Jesteśmy wyjątkowi… nasze meble również!

Nasi projektanci, to ludzie z pasją, ludzie, którzy chcą z Wami rozmawiać i słuchać. Każdy projekt jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, w którym staramy się pogodzić Wasze potrzeby z naszą wizją. Jesteśmy po to, aby wesprzeć Was naszym doświadczeniem, aby towarzyszyć Wam w tej fascynującej wyprawie, jaką może być tworzenie swojej nowej własnej kuchni.

meble nolte są wysokiej jakości i z gwarancją
TOP