Realizacje Nolte Kuchen

Projekty kuchni i realizacje - Salony Interio Warszawa

Nowości Nolte Küchen Lugano Magma

Nowości Nolte Küchen na 2023 rok

Oferta Nolte Küchen na kolejny rok to powrót do natury. Ciepłe kolory ziemi i matowe lakierowane fronty z widoczną strukturą drewna to alternatywa dla królujących w ostatnich latach nowoczesnych trendów. Połączenie beżu, zieleni i drewna tworzy przytulne wnętrze, w którym czujemy się bezpiecznie.
Nolte Neo Lodge Soft Lack Magma 3

Nolte Neo – restart the kitchen

Nolte Neo – nowy wymiar w projektowaniu kuchni. Nolte Neo to najnowsza linia kuchni Nolte Küchen. Jej oficjalna premiera miała miejsce podczas targów w Mediolanie w czerwcu tego roku. Jako partnerzy Nolte Küchen mogliśmy zobaczyć zapowiedzi tej kolekcji już od dłuższego czasu. Również na naszej stronie mogliście zobaczyć pierwsze kroki Nolte Neo. Jednak pełna oferta
Aneks Kuchenny Kuchnie Nolte Salony Interio
Jeśli marzycie o kuchni połączonej z salonem, ale niestety ogranicza Was powierzchnia mieszkania, ciekawym pomysłem może okazać się aneks kuchenny. Odpowiednio zaprojektowany z powodzeniem spełni funcje pełnogabarytowej kuchni.
Bialo Zielona Kuchnia Nolte
Biało zielona kuchnia połączona z salonem - realizacja salonu Nolte Domoteka. Biel, zieleń, drewno i miedziane dodatki - połączenie, które stworzyło piękne, przytulne wnętrze.
Granatowa Kuchnia Nolte

Granatowa kuchnia w stylu boho

Eklektyczna granatowa kuchnia połączona z salonem. Granatowe ściany, granatowe szafki kuchenne, drewno, szkło i metal. Piękna kuchnia dla odważnych!
Szaro Biala Kuchnia Z Drewniana Podloga
Kolejna nasza realizacja, to szaro - biała kuchnia z piękną drewnianą podłogą. Przy okazji opowiemy Wam trochę o kilku różnych możliwościach projektowania kuchni z szafkami do sufitu.
TOP