Kuchnie Nolte Kuchnia Doroty Szelagowskiej 1
Granatowe fronty Nolte Windsor, pudrowy róż na ścianie, blaty, podłoga czy może złoty okap kuchenny? Trudno zdecydować co w tej kuchni najbardziej przykuwa uwagę.
Biala Kuchnia W Polysku Podswietlenie Szafek Kuchennych Oswietlenie Sufitowe
Zaletą białych kuchni w połysku jest to, że możemy je dowolnie aranżować. W zależności od naszego nastroju czy też aktualnie panujących trendów w wyposażeniu wnętrz. Zobaczcie jak możecie sprawić, aby biały połysk wyglądał ciepło i przytulnie.
Ekskluzywna Kuchnia Polaczona Z Salonem

Ekskluzywna kuchnia w apartamencie

Ekskluzywna kuchnia kojarzy się nam z czymś wyjątkowym, niespotykanym. Jesteśmy niemal pewni, że takiej kuchni jeszcze nie widzieliście. Niewielki aneks kuchenny połączony z trzydziestometrowym salonem. Dwa kolory: czerń i biel. Lakier w połysku. Czarne granitowe blaty. Granitowe cokoły i wysłony ścienne. Długie chromowane uchwyty krawędziowe. Zaoblone krawędzie szafek i blatów. Wykonane na specjalne zamówienie szafki
Funkcjonalna Kuchnia

Funkcjonalna kuchnia – co to takiego?

Jak powinna być wysokość blatów roboczych? Gdzie ustawić lodówkę? Z której strony zlew? A gdzie płyta do gotowania? Też macie takie dylematy? Kuchnia powinna być funkcjonalna - pewnie słyszeliście o tym już nie jeden raz. Tylko co to tak naprawdę znaczy?
Kuchnia We Wnece Projekt 1

Prosta kuchnia we wnęce 3,5 metra

8,5 m² na kuchnię. To dużo czy mało? Bardzo dużo jeśli mamy do dyspozycji przynajmniej dwie ściany. W tej realizacji, zostało nam jedynie 3,5 metra bieżącego wzdłuż jednej ze ścian. Zobaczcie jak udało się nam zagospodarować tę przestrzeń.
Niemieckie Kuchnie Nolte Realizacje Interio Loft Salon
Beton architektoniczny na ścianie, surowa, nieotynkowana cegła, czarne stalowe elementy konstrukcyjne schodów i przepierzenia. Idealne tło dla czarnych matowych frontów kolekcji Feel Nolte Kuchen.
TOP